Blog

Smyczkowo

Emil i jego skrzypce.

Chrzest Hani - przyjęcie

Przyjęcie po Chrzcie Hani obfitowało w tyle ciepłych, rodzinnych momentów, że zasługuje na osobny wpis

Chrzest Hani

Zapraszam do pooglądania zdjęć z bożonarodzeniowej uroczystości Chrztu małej Hani

Świątecznie

Bałwanki, mikołajki, reniferki - dzieci uwielbiają sie przebierać, uwielbiają Święta, więc nasza przedświąteczna sesja z Emmą i Laurą była światną zabawa dla wszystkich :)

Zosia, Tosia i Franio

Uwielbiam fotografowanie tych szalonych dziewczyn, Zosi i Tosi, i ich nie mniej pomysłowego brata, Frania :). Jak się tylko mamy spotkać, to od razu wiem, że będzie świetnie :)

Jesienne wspomnienia

Taka jesienna wyprawa do parku - piąteczek po lekcjach ;)

Ananasy z drugiej klasy

Dwie pianistki - Emma i Ines, jeden skrzypek - Emil, a do tego mała Laura i mamy wszystkich dzieciaków wybrali się w pewne jesienne popołudnie zaraz lekcjach do pobliskiego małego parku na szaleństwa w kolorowych liściach i promieniach niemal ostatniego w tym roku słońca. Oto co z tego wynikło:

Letnie bezdroża

Znowu miałam okazję trochę z bliska, a trochę z daleka, żeby za bardzo nie przeszkadzać, poprzyglądać się pełnym ciepła i miłości rodzinnym relacjom. Pooglądajcie, co nam z tego wyszło

Rodzinnie

To spotkanie, w lipcowe, upalne popołudnie, wspominam niesamowicie miło. Ogromną przyjemnością było fotografować radość i spontaniczność bycia ze sobą, gesty troski, czułości, bliskości, jakich mnóstwo w tej Rodzince.

Portrety komunijne

Fotografowanie uroczystości Pierwszej Komunii dla całej klasy, nie mówiąc już o szkole, to nie lada wyzwanie, dla mnie chyba jedno z najtrudniejszych, i technicznie, i emocjonalnie.

Strony